Cosmelan

  • Príprava 5 minút
  • Približná dĺžka zákroku 30 minút
  • Výsledky uvidíte po dobe 1 mesiac
  • Liečba na domáce použitie nasleduje po ošetrení
  • Cena 370€

Profesionálna depigmentačná metóda, ktorá odstraňuje kožné škvrny a zabraňuje ich opätovnému výskytu pre krátkodobý a dlhodobý výsledok.

Cosmelan®, je popredná svetová profesionálna depigmentačná metóda na liečbu najťažších a najodolnejších kožných škvŕn. Vynikajúce výsledky v krátkodobom a dlhodobom horizonte vďaka jedinečnému mechanizmu dvojitého pôsobenia: nápravnému a regulačnému. Na jednej strane eliminuje viditeľné miesto, ale pôsobí aj na zdroj problému a reguluje nadprodukciu pigmentu, aby sa zabránilo jeho opätovnému výskytu.

S cosmelan ® ošetrujeme všetky typy škvŕn melanínového pôvodu, teda škvrny vznikajúce nadprodukciou melanínu vyvolanou viacerými faktormi (hormonálne, genetické, postakné, postdepilačné faktory a pod.), ktoré sa vplyvom slnečného žiarenia zhoršujú. Preto je cosmelan ® účinný pri liečbe škvŕn, ako sú: melazma, pozápalové hyperpigmentácie (PIH), solárne, senilné lentigo a pehy.

Cosmelan ® je možné používať v ktoromkoľvek ročnom období, aj keď je vhodné ho používať v čase, keď nie je slnečné žiarenie také intenzívne alebo dlhotrvajúce, ako je zima a jeseň. V prípade, že žijete v horúcom regióne alebo si kúru aplikujete v lete, musíte byť opatrnejší a používať veľmi vysoký opaľovací krém, ako je napríklad melan 130 pigment control, a vyhýbať sa veľmi intenzívnemu a dlhodobému slnečnému žiareniu.

 

Čo obsahuje cosmelan®:

Metóda cosmelan® je lokálne ošetrenie trvajúce približne 6 mesiacov, ktoré kombinuje jediné sedenie na klinike s domácou kúrou potrebnou na dosiahnutie optimálnych výsledkov.Jediné sedenie na klinike, kde estetický profesionál aplikuje masku s intenzívnym depigmentačným účinkom.

Liečba pokračuje doma. Podľa indikácií a odporúčaní estetického odborníka musí pacient dodržiavať režim aplikácie kozmeceutík komplementárny k metóde, ktorý sa bude meniť podľa fázy a postupu liečby. Proces depigmentácie pokračuje a pracujeme na zdroji problému pre trvalý výsledok.

Metóda cosmelan® je jedinečná kombinácia účinných látok s preukázanou účinnosťou, ktorá jej poskytuje jedinečný a dvojitý účinok pre krátkodobý a dlhodobý výsledok:

  • Nápravné opatrenie: viditeľne odstraňuje a zmierňuje škvrny.
  • Regulačný účinok: reguluje nadprodukciu pigmentácie, aby sa zabránilo opätovnému výskytu škvŕn.

 

Spolupracujeme so značkami