Frakčný laser

  • Príprava 45 minút
  • Približná dĺžka zákroku 30 - 40 minút
  • Hojenie 14 - 21 dní
  • Opakovanie zákroku 1 - 4x /rok
  • Výsledky uvidíte po dobe 5 týždňov
  • Cena Tvár od 280 €

Omladenie Frakčným laserom

 

Omladenie bez skalpela vďaka ktorému sa zbavíte pigmentových škvŕn, vrások, jazvičiek po akné, zväčšených pórov a iných nerovností na pokožke a aj strií. Laserový resurfacing má schopnosť spevniť povolenú kožu na očných viečkach, na krku, vyhladiť dekolt, napne kožu na rukách a tvári, vaša pleť bude vyzerať o 5 až 10 rokov mladšie, hydratovanejšie.

Čo vás čaká, ak sa rozhodnete absolvovať laserový resurfacing?


Pred ošetrením samotným laserom  vám natrieme ošetrovanú oblasť 10 % anestetickým krémom pre komfortnejšie zvládnutie a bezbolestnosť zákroku.

Tvár je citlivejšia, naopak oblasť rúk je takmer bezbolestná.

V prvej fáze dochádza k odstráneniu poškodenej povrchovej vrstvy kože použitím lasera FRAXIS. Lekár nastaví hodnoty lasera individuálne, podľa stavu vašej pokožky a očakávaného výsledku. Aplikáciou sa vytvorí na vašej pokožke tzv. mriežka, kde sa nastaví hustota a veľkosť ošetrovanej plochy. Výsledkom zákroku je odstránenie hornej dermálnej vrstvy a vytvorenie novej pokožky s lepšou elasticitou a s novou tvorbou kolagénových vlákien.

Laicky a jednoducho povedané, laser vám spáli vrchnú časť pokožky, kde sú pigmentové škvrny, jazvičky a vrásky a Vám sa vytvorí nová pokožka bez akýchkoľvek defektov.

Vaša pleť bude krásna, vypnutá a badateľne omladená. 

Spolupracujeme so značkami