Gouri - tekuté liftingové nite

  • Príprava 5 minút
  • Približná dĺžka zákroku 20 - 30minút
  • Tvranie účinku 6 - 12 mesiacov
  • Výsledky uvidíte po dobe 1 - 2 týždne
  • Cena od 250€

 GOURI je prvý tekutý prípravok na báze PCL v injekčnej forme, ktorý omladzuje pokožku s výsledkom ako po niťovom liftingu bez potreby aplikácie nití.

Po ošetrení tváre sa pleť vypína a jemne nadvihuje, vyhladzujú sa vrásky a obnovujú sa kontúry tváre. Aktivuje kolagénovú produkciu v celej tvári, dávajúc vám prirodzený a dlhotrvajúci omladzujúci efekt.

Trh krásy pleti sa uberá smerom k minimálne invazívnym a neinvazívnym procedúram, ktoré dokážu klientovi poskytnúť, to, čo najviac potrebuje pre omladenie, bez zbytočných zásahov do jeho pleti.

Gouri je základ v anti-agingovej starostlivosti. Tento tekutý lifting kórejskej značky GOURI vyhral cenu dermatológov AMWC AWARDS 2022 v Monacu. A práve preto Vám prinášame túto kórejskú novinku aj my.

Aplikuje sa vpichom do presne určených liftingových bodov tváre. GOURI sa ľahko rozšíri a prirodzene stimuluje tvorbu kolagénu. Nielenže omladzuje, ale tiež zlepšuje kvalitu pokožky, pretože GOURI je synonymom udržateľnej krásy a mladosti.

Hlavným efektom ošetrenia je stimulácia prirodzeného kolagénu v pokožke. To má za následok výrazné omladnutie kože, zvýšenie elasticity a vyplnenie vrások.

Viditeľné výsledky môžeme vidieť po 1 až 2 týždňoch od ošetrenia.

 

Spolupracujeme so značkami