Jalupro

  • Príprava 5 minút
  • Približná dĺžka zákroku 30 - 45 minút
  • Tvranie účinku 12 mesiacov
  • Výsledky uvidíte po dobe 1 - 2 týždne
  • Cena v cenníku

Jalupro pre Vás prináša jedinečné mezoterapeutické boostre, vhodné pre povednutú dehydrovanú pleť bez jasu, s výraznými vráskami a inými známkami stárnutia pleti. Sú špecifické svojím patentovaným zložením a predstavujú jedny z najkvalitnejších materiálov na trhu. Aktívne bojujú proti známkam starnutia a zvyšujú kvalitu pleti po jedinej aplikácii. Zoznámte sa s týmito zázrakmi modernej estetickej medicíny.

 

JALUPRO CLASSIC: 

COLAGÉN BOOSTER je jediný produkt na trhu pre podporu tvorby kolagénu pre injekčnú aplikáciu.

Vyrobený vo Švajčiarsku vedcami s patentovým komplexom aminokyselín pre podporu tvorby kolagénu, proti ochabovaniu pleti.

Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej koži sa nazývajú fibroblasty. Fibroblasty pôsobia tak, že vytvárajú kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku, čím zabezpečujú tón, kvalitu a elasticitu pokožky. Činnosť fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia alebo iných dôvodov – preto pleť stárne.

Jalupro Classic obsahuje vysoké množstvo aminokyselín, dodáva ich v problémových oblastiach pokožky, zabezpečuje tak vyššiu vitalitu buniek a zvýšenie ich počtu. Preto sa vzhľad pleti veľmi vylepší. Aminokyseliny sú základom pre tvorbu kolagénu v pokožke.

Aplikuje sa injekčne, krátkou lineárnou metódou. Cielene sa zabudováva do biochemického cyklu syntézy kolagénu fibroblastov. Stimuluje a udržuje maximálnu neokolagenogenéziu a spomaľuje deštrukciu kolagénu. Podporuje funkčnú aktivitu keratinocytov a fibroblastov. Zvyšuje hrúbku a elasticitu kože a znižuje jej reliéf.

 

JALUPRO SUPER HYDRO: 

je unikátna metóda bioremodelácie a biorevitalizácie starnúcej pokožky novou vylepšenou molekulou kyseliny hyalurónovej s až s 80 mg, čo nemá žiadny iný produkt na trhu. Vďaka vysokému množstvu špeciálne upravenej kyseliny hyalurónovej zabezpečí v pokožke intenzívnu hydratáciu. Okrem toho spustí produkciu kolagénu a elastínu vďaka ďalšiemu unikátnému zloženiu.

Okrem tohto patentovaného vylepšenia obsahuje ďalší veľmi dôležitý patent: Aminokyselíny pre tvorbu kolagénu, čo je najdôležitejšie v procese skutočného omlaďovania a prevenciou proti ochabovaniu pokožky a prevenciou starnutia. Jalupro Super Hydro tiež obsahuje dôležité biometrické peptidy, ktoré udržiavajú hydratáciu pleti a stimulujú elesticitu, rastová faktory a kolagén.

Dokonalou hydratáciou, obnovou kolagénu a elastínu prispieva k regenerácii nielen hlbších vrstiev kože. Výrazne zlepšuje a remodeluje viditeľnú časť pokožky. Výsledkom ošetrenia Jalupro Super Hydro je prirodzene omladená, pevnejšia, pružnejšia a vypnutejšia pleť. Pre svoje viditeľne omladzujúce účinky a preto že je unikátnym produktom v prevencii proti starnutiu získal produkt Jalupro Super Hydro množstvo svetových ocenení.

Aplikuje sa injekčne do presne definovaných bodov na tvári alebo tele, z ktorých sa rovnomerne rozptýli do okolia. Kožné tkanivo okamžite intenzívne hydratuje, spevňuje a aktivuje receptory pre tvorbu kolagénu a elastínu. Dokonalou hydratáciou kožného tkaniva a stimulovaním novotvorby kolagénu a elastínu dochádza ku Collagén Boostru, prirodzenej regenerácii a obnove pokožky, zlepšuje sa jej kvalita, mechanická odolnosť, elasticita, vyplutie, lifting a pružnosť. Svojím pôsobením sa odlišuje od klasickej výplne alebo mezoterapie. Jalupro Super Hydro pôsobí veľmi hlboko, až na väzivové štruktúry pleti. Jalupro Super Hydro je vhodný na aplikáciu v oblasti tváre pri starnuti a obnove starnucej pleti. Tento produkt je ideálny aj na silne vrásky a ochabnutie tváre. Z dlhodobého hľadiska kyselina hyalurónová v mieste ošetrenia tiež podporuje štruktúru pokožky tým, že stimuluje tkanivo k produkcii vlastného kolagénu a elastínu.

 

JALUPRO CLASSIC: 

Účinkuje ako kolagén Booster, hydratácia a podpora tvorby kolagénu v hlbokých štruktúrach pleti a prevencia ochabnutia pleti.

JALUPRO HMW je druhý dermálny bio-revitalizátor z radu Jalupro pre podporu tvorby prirodzeného kolagénu pokožky. Je to sterilný reabsorbovateľný injekčný roztok, ktorý obsahuje aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú.

HMW znamená vysokú molekulovú hmotnosť. Je indikovaný na bio-revitalizáciu suchej a dehydratovanej pokožky a pokožky, ktorá má výrazné vrásky, jazvy, ochabnutie pleti.

Aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné na kompenzáciu zníženej aktivity fibroblastov. Čím sú lepšie fibroblasty napájané aminokyselinami, tým viac sú životne aktívne. Preto sa kvalita pokožky výrazne zlepšuje. Výsledky liečby liekom JALUPRO HMW sú rýchle a ich účinnosť rastie v priebehu času a trvá až 6 mesiacov. Aplikuje sa injekčne.

 

JALUPRO  
Jalupro Classic  180 €
Jalupro Hydro  240 €
Jalupro HMW  220 €

 

Spolupracujeme so značkami