Lenisna kolagénový stimulátor

  • Príprava 5 minút
  • Približná dĺžka zákroku 30 - 45 minút
  • Tvranie účinku viac ako 24 mesiacov
  • Potrebné opakovať 3 krát
  • Cena 6ml / 350€

Výplň a PDLLA kolagén stimulátor LENISNA má až 12-18 mesačnú účinnosť!

Obsahuje kyselinu polymliečnu a 30 mg nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Materiál PDLLA je vysoko biokompatibilný materiál oproti iným produktom. Má špeciálnu vyššiu schopnosť stimulácie kolagénu avšak vo veľmi prirodzenom vzhľade oproti iným produktom.

Výhodou je, že efekt pretrváva až 12-18 mesiacov a nespôsobuje zjazvovanie pleti.

POROVNANIE LENISNA , JUVELOOK (PDLLA + HA) S PRODUKTAMI LEN NA BÁZE LEN PLLA

1. Lenisna a Juvelook na báze PDLLA dáva okrem volumalizácii aj bioregeneračný a stimulačný efekt pričom prípravky len na báze PLLA nedávajú biorevitalizačný effekt.

2. V oblasti okolo injekcie pri Lenisna a Juvelook - aj vďaka kyseline dochádza k normálnej ale menšej zápalalovej reakcii ako pri produktoch len s PLLA.

3. Lenisna a Juvalook obsahuju vnútry sieťovanú štruktúru na rozdiel od PLLA materiálu, ktorý obsahuje ostrý kryštál, čo môže zanechať nedostatky na pleti.

Prípravok Lensina je určený na vyhladenie hlbokých vrások, ochabnutia a výrazných defektov tkaníva. Dosahujeme s ním žiadaný WOW EFEKT! Má schopnosť najsilnejším možným spôsobom stimulovať tvorbu kolagénu a prinavrátiť mladistvý vzhľad postupným a prirodzeným spôsobom.

VÝSLEDKY: Doba výsledku trvá viac ako 12-18 mesiacov od ošetrenia. Účinok možno udržať vykonaním 1 pripomienkovej kúry po 24 mesiacoch. Je určený najmä na korekciu kožných priehlbín, ako sú kožné záhyby, vrásky, ryhy a v prípade ochabnutia tváre a ochabnutosti pokožky. Účinky terapie sú viditeľné ihneď po ošetrení. Výplňový efekt dosiahneme vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej. Po približne 2 týždňoch je iniciovaná produkcia kolagénu prítomnosťou mikročastíc kyseliny mliečnej PDLLA. 

Odporúčaný počet ošetrení je 2 alebo 3 v závislosti od defektu a nedostatku pokožky v intervaloch 6-8 týždňov.

  • Ihneď po injekcii LENISNA lokalizuje a okamžite vyplní zvrásnené oblasti materiálom HA. Medzitým mikročastice PDLLA zabraňujú pohybu hydrogélu HA z oblasti pôsobenia a vďaka svojim vlastnostiam dodávajú súdržnosť.
  • Po mesiaci, keď HA začne hydrolyzovať, mikročastice PDLLA podporujú tvorbu kolagénu a zlepšujú elasticitu pokožky. Od tohto bodu obratu začína výhoda v pôsobení PDLLA, výsledkom čoho je dlhodobá produkcia kolagénu.
  • Po 6 mesiacoch môžete vidieť konečný výsledok používania LENISNY. Produkt bol postupne biologicky odbúrateľný a obnovil objem pokožky z fyzickej stabilizácie na novosyntetizované súčasti kolagénového vlákna, ktoré si zachovávajú prirodzený efekt v priebehu času.

Spolupracujeme so značkami