• Príprava 10 minút
  • Približná dĺžka zákroku 45 minút +
  • Hojenie 0
  • Opakovanie zákroku 2 - 3 týždenne
  • Výsledky uvidíte po dobe 3 - 4 týždne
  • Cena v cenníku

LPG Alliance

 

Ošetrenie tela Lipomassage je jedinečná, účinná, bezbolestná a prírodná cesta, ako sa zbaviť ochabnutej pokožky, celulitídy, či podkožného tuku.
Pantentovaná bunková LPG stimulácia je celosvetovým hitom v neinvazívnom zoštíhlení a omladení pokožky s dlhodobými účinkami. Tuk, ktorý je usadený pod našou najvrchnejšou vrstvou kože nie je možné odstrániť cvičením, diétou ani liposukciou. My však vieme zatočiť aj s tukom na týchto miestach. A to našou skvelou procedúrou LPG, s ktorou dosiahnete štíhlu postavu a pevnú pokožku raz-dva.

Unikátne ošetrenie Lipomassage (LPG) prístrojom Alliance – úplne vybočuje zo zavedených štandardov a vytvára pomyselné prevratné prepojenie svojich najlepších a najvýkonnejších technológií, z ktorej vyvstal nový exkluzívny patent.

Funguje na základe princípu stimulácie povrchovej vrstvy kože, ktorá efektívne obnovuje bunkovú aktivitu. Touto obľúbenou metódou sa dá dosiahnuť omladenie a spevnenie pokožky, odstránenie celulitídy a formovanie tela tam, kde iné metódy nepomáhajú. Náš lekársky prístroj LPG Alliance je dokonca jedinou technikou, ktorá dokáže uvoľniť aj tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou kože. Prístroj je ideálnym pomocníkom k vytvarovaniu brucha, zadku, stehien, bokov a rúk a cielene odstraňuje lokalizovaný tuk aj na ťažko dostupných miestach.

LPG prístroje sa stali neoddeliteľnou súčasťou odbornej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie tela. Stimulácia pokožky sa u nás vykonáva novou ošetrujúcou hlavicou Alliance, ktorá spája silu valčeka a intenzitu klapky. Tento prístroj v súčasnosti nemá žiadnu konkurenciu na celom svete. Práve pridanie motorizovanej klapky prinieslo nový rozmer, pretože obohacuje bunkovú stimuláciu o horizontálny smer, ktorý umožňuje striedavú kompresiu kože, čo prináša viditeľné výsledky už po 3 ošetreniach. Intenzita ošetrenia sa tým zásadne mení. Prevratné zlepšenie nastalo aj v komforte celého ošetrenia.

LPG je patentovaná metóda ošetrenia pokožky pre jej pevnosť a krásu.

Pomocou prístroja LPG Alliance dosiahneme: zoštíhlenie, spevnenie ,tvarovanie, redukcia opuchov, strií, popôrodné ovisnuté brucho, zlepšenie svalového ochabnutia, zbavíme sa „pomarančovej kože“, zbavíme sa stresu dokonale zrelaxujeme atď.

Výhody LPG sú skutočne fantastické a okrem spevnenia pokožky a odstránenia tuku, či pomarančovej kôry, Vám dopraje anti-age efekt – pretože prirodzene obnovuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, čím omladzuje pokožku. LPG odstráni celulitídu a spevní Vašu pokožku bez bolesti a použitia gélu.

V prípade zakúpenej permanentky na 10 ošetrení LPG u nás na klinike – získate od nás gratis 1x tvárové ošetrenie Ergolift.

 

CENNÍK SLUŽIEB

Spolupracujeme so značkami