Meso Ox PDRN + Niacinamíd

  • Príprava 5 minút
  • Približná dĺžka zákroku 20 - 30minút
  • Tvranie účinku 6 - 12 mesiacov
  • Výsledky uvidíte po dobe 1 - 2 týždne
  • Cena  1ml / 100€

PDRN, známy svojimi regeneračnými vlastnosťami, pôsobí na bunkovej úrovni na opravu a omladenie pokožky. Stimuluje rast buniek a syntézu kolagénu, podporuje pružnosť a hydratáciu pokožky a zároveň znižuje výskyt jaziev a poškodenia slnkom.

Polynukleotidy spúšťajú sériu omladzujúcich účinkov, ktoré výrazne zlepšujú zdravie a vzhľad pokožky, pretože stimulujú bunkovú regeneráciu, nahrádzajú poškodené alebo starnúce kožné bunky novšími, zdravšími. Zároveň optimalizuje hydratáciu pokožky, aby udržala úroveň vlhkosti v ideálnej rovnováhe.

Výsledkom je viditeľné zlepšenie textúry a pružnosti pokožky a viditeľné zníženie bežných príznakov starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a nerovnomerný tón.

Forma vitamínu B3, niacínamid, zas je obľúbenou zložkou produktov starostlivosti o pleť. Ponúka viacero výhod, vrátane zníženia zápalu, regulácie tvorby kožného mazu a zlepšenia textúry pleti. Okrem toho môže znížiť vzhľad pórov a tmavých škvŕn a zároveň poskytuje antioxidačné vlastnosti.

Keď sa PDRN + niacínamid používa spolu v liečbe, môžu navzájom zvýšiť svoje účinky. Táto kombinácia môže viesť k zlepšeniu celkového zdravia pokožky, vrátane zvýšenej elasticity, hydratácie a rovnomernejšej pleti.

Zlepšenie na pokožke začnete pozorovať približne 7 - 10 dní po ošetrení, pričom plné účinky sa prejavia približne po 3 – 4 týždňoch. Účinky vašej polynukleotidovej liečby môžu trvať až 12 mesiacov.

Spolupracujeme so značkami