Revitrane SkinBooster

  • Príprava 5 minút
  • Približná dĺžka zákroku 15 - 20 minút
  • Hojenie 2 až 7 dní
  • Výsledky uvidíte po dobe Ihneď
  • Cena 140€

Revitrane Skinbooster je jednofázová výplň so silným hydratačným účinkom. Jemne zosieťovaný gél kyseliny hyalurónovej na revitalizáciu hlbokých partií pokožky, na zvýšenie elasticity a zvýšenie úrovne hydratácie. Prípravok jemne vypĺňa jemné vrásky, dodáva pokožke správnu mieru napätia a pozdvihuje tkanivá.

Hĺbková revitalizácia a korekcia jemných vrások na celej tvári, krku, dekolte a rukách.

Jemne zosieťovaný gél kyseliny hyalurónovej na revitalizáciu hlbokých partií pokožky, na zvýšenie elasticity a zvýšenie úrovne hydratácie.

Prípravok vypĺňa jemné vrásky, dodáva pokožke správnu mieru napätia a pozdvihuje tkanivá. Prípravok možno použiť na revitalizáciu rúk, krku a tváre. Revitalizačný efekt trvá približne 2 mesiace.

Bol vyvinutý v technológii dvojitého zosieťovania BR Pharm s použitím vlastného procesu zosieťovania. Obsahuje minimálne množstvo BDDE – sieťovacieho činidla, ako aj certifikovanú kyselinu hyalurónovú schválenú Európskou lekárskou radou (EDQM) a Úradom pre kontrolu liečiv a potravín (US FDA). Je to jednofázové plnivo s minimálnym množstvom sieťovacieho činidla (BDDE) a slovenskou certifikáciou CE!

Spolupracujeme so značkami